کسب نایب قهرمانی ربات زیر دریایی خلیج فارس واحد شهرری در مسابقات بین اللملی روبوکاپ2014iranOpen

۲۱ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۹ کد : ۱۱۳۵ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۹۷۶
کسب نایب قهرمانی ربات زیر دریایی واحد شهرری در مسابقات بین اللملی روبوکاپ2014iranOpen
کسب  نایب قهرمانی ربات زیر دریایی خلیج فارس واحد شهرری در مسابقات بین اللملی روبوکاپ2014iranOpen
 نهمین دوره مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین آغاز گردید که در بخش ربات زیردریایی تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری که با زیردریایی خلیج فارس در این دوره از مسابقات شرکت کرده بود موفق به کسب مقام نائب قهرمانی گردید.

دکتر سید علی صدر واقفی سرپرست تیم زیر دریایی و عضو هیات علمی واحد شهرری در ابتدای سخنان خود ضمن تبریک کسب این مهم به دکتر کیانوش فتحی واجارگاه رئیس واحد شهرری و کلیه مجموعه در سخنانی عنوان کرد: این موفقیت در سایه تلاش شبانه روزی دانشجویان توانمند و همچنین حمایت های همه جانبه ریاست واحد شهرری انجام گرفت.  


عضو هیات علمی واحد شهرری در ادامه سخنان خود افزود: مهمترین ماموریت ربات های زیردریایی  شرکت کننده در این مسابقات مشاهدات و بازرسی زیر آب، کشف اجساد و اجسام زیر آب و انتقال آنها به محل مشخص، عکسبرداری از تصاویر زیر آب و ارسال به خارج، باز کردن صندوق زیر آب و خارج کردن محموله از آن، نمونه برداری از آب و اندازه گیری دما و فشار آن و ارسال آن به خارج از آب، پیدا کردن جعبه سیاه هواپیما زیر آب و انتقال آن بود که رباط تیم واحد شهرری موفق شد این ماموریتها را انجام دهد .

 عضو هیات علمی گروه مکانیک واحد شهرری در ادامه با بیان اینکه ساخت زیردریایی خلیج فارس که تمامی قسمت های آن به دست پرتلاش دانشجویان واحد انجام پذیرفته است  افزود: این موفقیت و دستاورد مهم علمی و پژوهشی برگ زرین دیگری است بر افتخارات دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرری .

 بر این اساس تیم زیر دریایی خلیج فارس واحد شهرری شامل آقایان سجاد شهریاری،پیمان بخشنده نژاد، پیمان ولیخانلی،محمدعلی سیروس، احسان هاشمی و سرکارخانم مرسده بیت اللهی و  با نظارت و مشاوره علمی دکتر سیدعلی صدر واقفی در این مسابقات شرکت کردند

 

 

 

 ( ۱ )

نظر شما :