تخفیف ویژه شهریه برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۳ کد خبر : ۳۷۰۶ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۲۷۴

تخفیف ویژه شهریه برای متقاضیان تحصیل در دانشگاه آزاد

 
رهایی
 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از تخفیف شهریه کامل و تحصیل رایگان رتبه‌های زیر هزار در این دانشگاه خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، دکتر علیرضا رهایی در همایش تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور سراسری با خوش آمدگویی به نفرات برتر کنکور، این همایش را بزرگداشتی برای نخبگان دانست و گفت:‌ «امیدوارم شما عزیزان بتوانید در مراحل مختلف علمی به مدارج عالیه دست پیدا کنید. نخبگان و دانشجویان با استعداد سرمایه‌های اصلی به شمار می‌آیند و امروز اقتدار به معنای قدرت‌های نظامی و تجهیزات نیست بلکه به معنای نیروهای انسانی و خلاق و توانمند است یعنی هر کشوری که دارای چنین اقتداری باشد به پیشرفت خواهد رسید.»

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: «در این سه دهه‌ای که از انقلاب اسلامی می‌گذرد ما توانسته‌ایم در عرصه‌های مختلف علمی به رتبه‌ها و مقام‌های خوبی دست پیدا کنیم، در حالی که در دهه‌های 40 و 50 هیچ نام و نشانی از ایران در مسابقات و المپیادهای علمی و دانشگاهی نمی‌بینیم.»

رهایی افزود: «دانشگاه آزاد به نخبگان و دانشجویان با استعداد ارج می‌نهد و ما تسهیلات و امکانات خوبی را برای دانشجویان با استعداد در این دانشگاه در نظر گرفته‌ایم. یعنی رتبه‌های زیر هزار یا دو هزار از طریق کمک‌های معمول تسهیلاتی را برای آنها در نظر گرفته‌ایم. رتبه‌های زیر هزار از تحصیل رایگان یا تخفیفات ویژه برای تحصیل در دانشگاه آزاد بهره‌مند می‌شوند.»

او در پایان گفت:‌ «پژوهش عامل اصلی پیشرفت است و من امیدوارم که شما دانشجویان نخبه و با استعداد بتوانید از طریق پژوهش کشورمان را به پیشرفت‌های خوبی برسانید.»

دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی(ره) شهرری از نگاه دوربین


۴ رای

نظر شما :