همکاری مشترک فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری و شرکت امداد خودرو ایران

۲۰ آذر ۱۳۹۶ | ۱۸:۴۵ کد : ۴۲۱۴ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۶۰۱
همکاری مشترک فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری و شرکت امداد خودرو ایران

جلسه انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری وامداد خودرو ایران با حضور دکتر سعید قاضی مغربی رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری، دکتر محمود اقبالی مدیر منابع انسانی امداد خودرو ایران، دکتر غلامرضا آتیه کار مدیر تامین امداد خودرو ایران،دکتر مهدی عباسی مدیر خدمات مشتریان ودکتر محمد صدری نیا رئیس اداره آموزش و توسعه سرمایه انسانی و اعضای هیات رئیسه واحد در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزار گردید.

در ابتدای این جسله دکتر سعید قاضی مغربی رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری ضمن عرض خیر مقدم و ابراز خرسندی از انعقاد تفاهم نامه همکاری گفت: این کار بعنوان یک کار جهادی تلقی می شود و تفاهم نامه پیش روی فرمایشی نیست که بعنوان یک آمار اعلام شود، بایستی طبق برنامه زمان بندی کمیته راهبردی تشکیل و با پیدا کردن نقاط مشترک میان سیستم کلاسیک و آکادمیک دانشگاهی و سیستم کاری و عملیاتی کارگروه های تخصصی برای ارائه طرح های نوین ایجاد شود.

رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در این واحد دانشگاهی بیان کرد: واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری همجوار با حرم مطهر و نورانی حضرت امام خمینی (ره) و حرم عبدالعظیم الحسنی (ع) است. دارای 30 هکتار زمین با کاربری آموزشی، 7 دانشکده مصوب، 340 عضو هیات علمی، 24 هزار دانشجو، سوله های مختلف و  امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی مجهز می تواند در زمینه های مختلف و پروژه های تحقیقاتی نقش مهم و تاثیرگذاری داشته باشد.

در ادامه دکتر محمود اقبالی مدیر منابع انسانی شرکت امداد خودرو ایران گفتن: شرکت امداد خودرو ایران در راستای سیاست های کلان گروه صنعتی ایران خودرو و با اعتقاد و رویکرد محوریت توسعه بازار برپایه خدمات پس از فروش و تأمین نیازهای آشکار و پنهان و ارتقاء سطح اعتماد و وفاداری مشتری، تمامی تلاش و مساعی خود را با مطالعات، شناخت واقعیت ها، امکانات موجود، ایجاد ظرفیت و ارزش‌های جدید، بهره گیری از دانش و فن آوری‌های پیشرفته، منابع انسانی مجرب به عنوان اصلی ترین سرمایه و تعیین و تبیین اهداف و استراتژی‌ها، برنامه‌ریزی توسعه راهبردی و نظام مدیریت فرآیندها،  سازماندهی و حرکت رو به جلو بکارگرفته و با توکل به خداوند متعال توانسته سهم خود را در ارتقاء سطح کمی و کیفی تکمیل زنجیره خدمات پس از فروش و توسعه بازار فروش محصولات ایران خودرو ایفاء نماید و این روند را همواره تداوم خواهد بخشید. 

 اقبالی افزود: در دنیای کنونی پیشرفت و توسعه پایدار یک سازمان دانش محور و رشد اثربخشی فعالیت‌های آن؛ در گرو  شناسایی نقاط بهبود سازمانی در کنار ترویج دانایی محوری به منظور تحقق چشم‌انداز سازمانی می‌باشد. به  همین منظور شرکت امداد خودرو ایران جهت تحقق مسئولیت‌های اجتماعی خود در راستای عمق بخشی به  مطالعه و تحقیق در بازارهای خدمات پس از فروش  خودرو و به طور خاص امدادرسانی به خودرو، اقدام به  حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاهی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های کشور به ویژه دانشگاه یادگار امام (ره) شهرری و پروژه ها می نماید.
وی در پایان افزود:  پیشنهاد  می کنیم با " ایجاد رشته کاردانی امداد خودرو و برگزاری همایش در سطح ملی با عنوان همایش خدمات پس از فروش" باعث رونق و گرایش جوانان به این رشته تحصیلی شویم.
در پایان این جلسه مقرر شد، تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین  شرکت امداد خودرو ایران و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری  در آیند نزدیک به امضای طرفین برسید.
 

نظر شما :