ثبت‌نام پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی

۰۵ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۸:۰۸ کد خبر : ۴۴۴۴ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۴۰۹
ثبت‌نام پذیرش بر مبنای سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی آغاز شده است. یکی از موضوعات مهم در این دوره شرایط ثبت‌نام اتباع غیرایرانی است. آنچه در ادامه می‌آید، برخی از ضوابط ثبت‌نام این دسته از داوطلبان است: فقط اتباع غیرایرانی مقیم جمهوری اسلامی ایران و دارای اقامت قانونی معتبر که با مدرک دیپلم جمهوری اسلامی ایران و نیز مدارس بین‌المللی در داخل ایران فارغ‌التحصیل شده‌اند، مجاز به ثبت‌نام هستند.
تبصره: کلیه مدارک دیپلم صادره از مدارس جمهوری اسلامی ایران مربوط به متقاضیان تحصیل باید مورد تایید وزارت آموزش و پرورش قرار گیرد.
1- ثبت‌نام اتباع غیرایرانی مقیم ایران منوط به داشتن یکی از مدارک اقامتی یا شناسایی معتبر زیر است:
الف: دفترچه پناهندگی سیاسی صادره از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، ب: گذرنامه‌ای که دارای پروانه اقامت با اعتبار حداقل 6 ماهه باشد، ج: کارت هویت ویژه اتباع غیرایرانی صادره از اداره کل امور اتباع و مهاجران خارجی وزارت کشور دارای اعتبار در سال جاری.
2- اتباع غیرایرانی پذیرفته‌شده در هر یک از رشته‌های تحصیلی منحصرا باید واجد شرایط و ضوابط اعلام‌شده از سوی مرکز آزمون باشند و محل تحصیل خود را با توجه به شرایط و ضوابط مربوط و رعایت مناطق ممنوعه در هنگام تعیین رشته انتخاب کرده باشند، در غیر این‌صورت قبولی آنان منتفی تلقی شده و از ادامه تحصیل آنان ممانعت به عمل می‌آید.
تذکر: شرکت اتباع غیرایرانی در رشته‌های ذیل ممنوع است:
1- تعمیر و نگهداری هواپیما
2- کاردانی فنی برق الکترونیک هواپیما
3- مراقبت از پرواز
4- مخابرات هواپیما.
 

۱۲ رای

نظر شما :