مراسم سومین و هفتمین روز درگذشت استاد گرانقدر جناب آقای دکتر حسین نجفی کوتنائی، عضو هیات علمی گروه نساجی

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ | ۲۱:۱۸ کد : ۵۰۲۳ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۱۱۷۵

بدینوسیله درگذشت استاد گرانقدر جناب آقای دکتر حسین نجفی کوتنائی عضو هیات علمی گروه نساجی  دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری را به خانواده محترم ایشان و جامعه دانشگاهی تسلیت و تعزیت عرض می کنیم.

مراسم سومین و هفتمین روز درگذشت شادروان دکتر حسین نجفی کوتنائی روز دوشنبه ۲۸ خرداد ۹۷ از ساعت ۱۰ الی ۱۴ به صرف ناهار  در مسجد خاتم الانبیا کوتنا و بعدازظهر همان روز  از ساعت ۱۴ بر سر مزارش واقع در امام زاده عباس رضا(ع) کوتنا برگزار می شود.

 حضور شما سروران گرامی موجب شادی روح آن مرحوم و تسلی خاطر بازماندگان خواهد بود.

روابط عمومی واحد یادگار  نیز این فقدان جانسوز را به خانواده و بازماندگان آن عزیز سفر کرده و جمیع خانواده بزرگ واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری، اعم از استادان عضو هیات علمی، دانشجویان و همکاران تسلیت عرض کرده برای آن مرحوم از درگاه خداوند متعال مغفرت، برای سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می نماید .

                                                                                              


( ۱۴ )

نظر شما :

فران مرادی ۲۵ تیر ۱۳۹۷ | ۰۰:۱۸
روحشون شاد و یادشان گرامی باد ، ایشان علاوه بر اینکه استادبزرگی نیز بودند، انسانی بزرگ هم نیز بودند و ما دانشجویان علاوه بر درس دانشگاه در سر کلاس های ایشان درس زندگی و اخلاق را هم آموختیم . و من آرزوی صبر و شکیبایی برای خانواده محترم استادهمیشگیم نیز دارم .