برگزاری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

۱۵ تیر ۱۳۹۷ | ۱۲:۵۹ کد : ۵۰۸۵ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۵۱۹
برگزاری پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

همزمان با سراسر کشور

 پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور در واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی واحد،  پنجمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشو همزمان با سراسر کشور در روز جمعه مرخ ۱۳۹۷/۰۴/۱۵  در واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار شد .

 دکتر احمری نژاد معاون آموزشی و نماینده تام الاختیار آزمون واحد با اشاره به شرکت ۳۵۰۰ نفر از داوطلبان در آزمون مذکورگفت: آزمون برادران با ۱۵۰۰نفر شرکت کننده در دانشکده فنی و مهندسی و آزمون خواهران با ۲۰۰۰ نفر شرکت کننده در دانشکده های مدیریت و حسابداری  و علوم پایه برگزارگردید.

احمری نژاد با اشاره به  شخصی سازی دفترچه های سوال داوطلبان براساس شماره داوطلبی، نام و نام خانوادگی گفت: به کلیه داوطلبان آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی در زمان مقرر دو بسته نایلونی جداگانه تحویل شد که بسته اول حاوی دفترچه سوالات عمومی و بسته دوم حاوی یک دفترچه سوال اختصاصی مربوط به خوشه شغلی داوطلبان بود.

ایشان با اشاره به موقعیت جغرافیایی خوب واحد و  دسترسی آسان به خطوط مترو  و همچنین تجارب ارزنده واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری در برگزاری آزمون های موفق افزود : این آزمون درصحت و سلامت کامل  به مدت ۱۹۰ دقیقه از ساعت ۹ لغایت ۱۲/۱۰ دقیقه  برگزار شد.

 

 


( ۲ )

نظر شما :