پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت روز ۱۳ آبان

۱۲ آبان ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۸ کد : ۵۴۴۹ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۵۱۲
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت روز ۱۳ آبان

دکتر سعید قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی واحد، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۱۳ آبان برگی زرین ، مقطعی حساس و یاد آور حوادثی سرنوشت ساز در تاریخ انقلاب اسلامی مردم حماسه ساز ایران است که سر فصلی تازه  از صف آرایی جبهه حق وحقیقت، در برابر جبهه استکبار و سلطه است. واقعه ای  که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی، انقلاب دوم نامیده شد و به دل های مؤمنان قوت بخشید و غروری مقدس و حماسه آفرین را در آنان زنده کرد. پرتوی تابناک از انوار الهی بر آنان تابانید و درس هایی بزرگ از شهادت و رشادت و دلیری به آنان آموخت. در سیزدهم آبان، مردم سرافراز ایران به همه­ی مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم، شکستنی است.

 دولت آمریکا در طی ۴۰ سالی که از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد با شیطنت های فراوان از جمله تحمیل جنگ ۸ ساله ، حمایت از تروریست ها و گروههای معاند و کوردل، شهادت دانشمندان هسته ای و تحریم های اقتصادی در صدد متوقف کردن مسیر پیشرفت و آبادانی میهن اسلامی بوده است که بحمد الله ملت ایران از دیرباز با آگاهی و بیداری، و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله العالی) در مقابل زورگویی‌ها و دشمنی‌های استکبار ایستاده و توطئه های استکبار جهانی را یکی پس از دیگری نقش برآب کرده است.

حرکت‌های ملت ایران در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی و پیش از آن در مقابله با ظلم و ظالم، تثبیت این امر است که دیوار استکبار و زورگویی متزلزل‌تر از آن است که کسی به خود اجازه دهد ملتی را زیر بار طعنه‌های خود تحقیر کند.

   اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره‌ی شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی، فرارسیدن این روز را تبریک گفته و امیدوارم دانش‌آموزان و دانشجویان عزیز میهن عزیزمان با تأسی به شهدای عزیز، همواره در راه مبارزه با استکبار ثابت‌قدم و پیروز باشند.

دکتر سعید قاضی مغربی
    رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری


( ۱ )

نظر شما :