پیام دکتر سعید قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر ، روز دانشجو

۱۵ آذر ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۱ کد : ۵۵۸۶ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۲۸۷۴
پیام  دکتر سعید قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر ، روز دانشجو

پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت  ۱۶ آذر (روز دانشجو)

 

دکتر سعید قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت ۱۶ آذر، روز دانشجو   پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی واحد، متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

  ۱۶ آذر ماه تجلی آرمان خواهی غیور مردانی از جنس علم و ایمان و آگاهی است که با استکبار ستیزی خود، پیام استقلال خواهی و آزادی طلبی نهضت دانشجویان مسلمان ایرانی را در تاریخ متجلی ساختند.

 دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کرده و امروز نیز با تکیه بر همین قدرت، مسیر تولید علم و بومی سازی دانش را می پیماید تا روز به روز کشور را به قله دانش و انسانیت نزدیک تر سازد.

دانشجو به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی)، امید آینده و ذخیره حیاتی کشور است که بی شک دست یافتن ایران اسلامی به جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه و جهان و دستیابی به بالاترین درجات علمی با اهتمام جدی دانشجویان بدست می آید.

  اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره­ی شهدای حماسه ۱۶ آذر، مقام شامخ دانشجو را ارج نهاده و  توفیقات روزافزون شما دانشجویان عزیز را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

 

 

دکتر سعید قاضی مغربی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

 

 


( ۱ )

نظر شما :