در شهرک صنعتی شمس‌آباد؛ کلینیک صنعت واحد یادگار امام(ره) شهرری افتتاح می‌شود

۲۶ آذر ۱۳۹۷ | ۱۰:۳۰ کد : ۵۶۳۶ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۷۳۲
در شهرک صنعتی شمس‌آباد؛ کلینیک صنعت واحد یادگار امام(ره) شهرری افتتاح می‌شود

رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام(ره) گفت: با افتتاح کلینیک صنعت در شهرک صنعتی شمس‌آباد چالش‌های صنایع پاسخ داده می‌شود.

مجتبی شاه‌آبادی  با اشاره فعالیت‌های صورت گرفته در اداره ارتباط با صنعت واحد یادگار امام(ره) شهرری گفت: دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه تلاش دارد با جمع‌آوری چالش‌های موجود در صنعت، پژوهش‌های دانشگاه را به سمت هدفمندی و کارامدی سوق دهد.

رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام(ره) افزود: به‌دلیل پشتوانه قابل اتکای دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره)، موفق به اخذ صلاحیت داوری اختراعات و ابداعات از سوی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی شده‌ایم، در ذیل این صلاحیت دفتر مالکیت فکری واحد در هفته پژوهش افتتاح می‌شود و این اعتماد از سوی سازمان مرکزی، نشان از سابقه زرین واحد شهرری است.

وی ادامه داد: درباره ارتباط با صنایع موضوعات بسیار مهمی انجام شده است که از اهم آن‌ها افتتاح کلینیک صنعت واحد یادگار امام‌(ره) در شهرک صنعتی شمس‌آباد است؛ استادان با حضور در کلینیک صنعت و بازدید از کارخانجات، چالش‌های موجود در صنایع را اعم از برندینگ، تعمیر و نگهداری، صادرات و استراتژی فروش، مهندسی معکوس می‌توانند پاسخگویی کنند.

شاه‌آبادی با تأکید بر توانمندی‌های بالفعل آزمایشگاهی و کارگاهی واحد یادگار امام(ره) اظهار کرد: آمادگی لازم را برای شبیه‌سازی و مهندسی‌معکوس در راستای کمک به صنایع حاضر در منطقه را داریم و به‌صورت جدی به صنایع ورود پیدا می‌کنیم تا «دانشگاه مسئله‌محور» جلوه شعاری و انتزاعی نداشته باشد.

رئیس اداره ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی یادگار امام(ره) در پایان گفت: درحال حاضر تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهایی با صاحبان صنایع از جمله کارخانجات پلاستیک و چوب، کارخانجات ایران دلکو منعقد شده است که همگام با رویکردهای سازمان مرکزی، واحد یادگار امام(ره) نیز به سمت نسل سوم و چهارم دانشگاه‌ها در حال حرکت است.


نظر شما :