معرفی تیم های برتر سومین استارت‌آپ ویکند شبکه های ارتباطی و حمل و نقل دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

۲۸ آذر ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۹ کد : ۵۶۴۷ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۵۶۳
معرفی  تیم های برتر سومین استارت‌آپ ویکند شبکه های ارتباطی و حمل و نقل دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

سومین استارت‌آپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل برترین‌های خود را شناخت.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد، سومین استارت‌آپ ویکند شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل از در مصلای امام خمینی(ره) تهران همزمان با سومین نمایشگاه حمل و نقل و صنایع وابسته با حمایت وزارت راه وشهرسازی برگزار شد.

علی شهابی مسئول برگزاری این رویداد علمی گفت: در این مسابقه ۲۵۶ شرکت‌کننده از دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی، صنعتی شریف، دانشگاه اراک، قزوین، شاهد، پیام نورتهران، دانشگاه‌های آزاد اسلامی واحدهای علوم و تحقیقات، کرج، شهرقدس، تهران مرکزی، تهران جنوب و یادگار امام خمینی(ره)شهرری و تعدادی از دانش‌آموزان مدارس سمپاد  به رقابت پرداختند. 

 وی افزود: مهندس اسلامی، وزیر راه و شهرسازی، دکتر شهرام آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، دکتر مهرداد تقی زاده ، معاون سابق حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی، خانم دکتر سمیه حاجوی شهردار منطقه 7 تهران، خانم مهندس مرضیه باریکانی(مشاور معاونت در امور شهرسازی) مهندس بادامی (نماینده شرکت تراورس)، پروفسور اکبر مانوسی(استاد دانشگاه کارلتون کانادا و و رییس انجمن دولتی و بازرگانی کانادا و ایران )، دکتر مجتبی سلیمانی( مجری و مدیر طرح سازماندهی لجستیک تجاری و زنجیره‌ای تامین کشور )، مهندس علی بردبار(مدیرعامل شرکت بین المللیisystech)، خانم مهندس محمودی ( مدیرعامل شرکت خدمات لجستیک و زنجیره تامین هوگو) از غرفه دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری بازدید کردند. 

مریم قلی‌زاده دبیر اجرایی این مسابقه نیز گفت: در خلال برگزاری این رویداد بیش از ۵۰ ساعت کارگاه آموزشی با عنوان‌های مانند نوآوری و خلاقیت، شخصیت‌شناسی و ارتباط مؤثر، تیم‌سازی استارت‌آپ از صفر تاصد، مدل کسب و کار فناوری‌های نوین در صنعت حمل و نقل، رایانش ابری، فرصت‌ها و تهدیدهای  اینترنت اشیاء، روش‌های صحیح ارائه و راهکارهای IOT در انرژی حمل و نقل ارائه شد.

وی اظهار کرد: مراسم اختتامیه این رویداد ۵۴ ساعته روز گذشته پس از ارائه تیم‌ها و در حضور داوران آغاز و تیم‌های بارت باما، دراگو ،کورس، اطراق  به ترتیب عنوان اول تا چهارم را کسب کردند و از آنها تجلیل شد.

تیم اول؛ بارت با ما تیم دوم ؛ دراگو تیم سوم ؛ کورس تیم چهارم؛ اطراق

۱- محمد سام نادری

۲-  آرین دژ آلود

۳- محمد چلپی

۴-  مهدی چلپی

۵-  آرتین رافع

۶-  مسیحا اکرمی

۷- علی نظری

۸-  محمد عرشیان احمدی

۱-  مهران خسروزاده

۲-  علیرضا جعفری

۳-  فواد واعظی

۴-  آرمین پیره

۵-  امیرحسین حسنی

۶- امیرحسین مهربان

۷- نیما نوراحمدی

۸- جواد اسدی

۱-  ارمغان آذری خواه

۲- مریم اردکانی

۳- امیرحسین شریفی

۴- مازیار کرمی

۵-  عباس لازمی

۶- مهدی موسوی

۷- عرفان اسماعیلی

۸- عرشیان کوهی

۱-  علیرضا جعفری

۲- تقی رمضانی

۳- مجتبی کمال پور

۴-  مرتضی افشار

۵- حسین تبریزچی

۶- قاسم نبوتی

۷- یونس حیدری

۸-  حسین هاشم لو

۹- محمد حسین محبی

۱۰-  سجاد شعبانی

 


( ۴ )

نظر شما :