در مصلی امام خمینی(ره)؛

نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند برگزار می‌شود

۱۷ دی ۱۳۹۷ | ۱۸:۰۸ کد : ۵۷۲۰ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۴۳۹
نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند برگزار می‌شود

نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند همزمان با نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار می‌شود.

به‌گزارش روابط عمومی و اطاع رسانی واحد، نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند همزمان با نخستین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار می‌شود.

استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند، یازدهمین استارت‌آپ واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری است که با حمایت از صاحبان ایده و دانشجویان خلاق برگزار خواهد شد.

علی شهابی با اشاره به برگزاری استارت‌آپ‌های قبلی این واحد دانشگاهی به خبرنگار روابط عمومی گفت: پیش‌بینی می‌شود ۱۰۰ نفر از ایده‌پردازان در قالب ۱۰ تیم در این رویداد استارت‌آپی شرکت کنند.

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان واحد یادگار امام(ره) ادامه داد: در افتتاحیه روز اول این رویداد، کارگاه‌های آموزشی در حول مباحث کسب و کار برای آشنایی بیشتر شرکت‌کنندگان با مبانی آن برگزار می‌شود و در ادامه مشاورانی برای ایجاد گروه‌های استارت‌آپ وارد عمل خواهند شد.

شهابی با اشاره به استقرار مشاوران کسب و کار برای ارزیابی کیفیت ایده‌ها، اظهار کرد: پس از ارزیابی اولیه ایده‌ها در روز نخست، گروه‌های ایده‌پرداز ‌از روز دوم بر روی تکمیل و معرفی محصولات خود خواهند پرداخت. در نهایت گروه‌ها باید کمینه محصول پذیرفتنی خود را در روز آخر برای ارزشیابی ارائه دهند.

شهابی در پایان با اشاره به حمایت از برگزیدگان استارت‌آپ شهر هوشمند تصریح کرد: برای سه تیم نخست این دوره از استارت‌آپ‌های واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری جوایز نقدی و امکان استقرار به‌عنوان هسته‌های فناور در مرکز رشد این واحد دانشگاهی فراهم خواهد شد.

نخستین استارت‌آپ ویکند شهر هوشمند همزمان با نخستین نمایشگاه بین‌المللی مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری از ۲۳ تا ۲۵ دی ماه در مصلی امام خمینی‌(ره) تهران برگزار خواهد شد.

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمائید.

 


( ۲ )

نظر شما :

علي اشرف پوررحماني ۲۴ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۶
بسمه تعالی با سلام و تقدیر از زحمات دست اندر کار در برگزاری مقدمات برنامه ریزی ایجاد شهرهای هوشمند در الگوی شهر سازی جدید ، پیشنهاد من اینستکه بدوا یک شهرک آزمایشی را در یکی از استانها بعنوان مدل ایجاد و سپس برای سایر شهرها گسترش دهید.