اختتامیه دهمین رویداد استارتاپی حمل و نقلی شو

۱۷ دی ۱۳۹۷ | ۱۸:۲۰ کد : ۵۷۲۱ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۳۷

دهمین رویداد استارتاپی حمل و نقلی شو  همزمان  با شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و خدمات شهری ۱۲ الی ۱۵ دی ماه ۹۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد، دکتر علی شهابی رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ، حضور معاون وزیر کشور در غرفه واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری و برقراری تعاملات با وزارت کشور را از مهمترین دستاوردهای این رویداد دانست.

دکتر شهابی افزود: حضور و فعالیت غرفه واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری بعنوان قطب شبکه های ارتباطی و حمل و نقل در بین حملی و نقلی ها و سازمانهای مرتبط با حوزه حمل و نقل از سراسر کشور و نیز  تقدیر از غرفه واحد، از نکات برجسته آن به شمار می رود.

رئیس دبیرخانه برنامه علمی شبکه های ارتباطی و حمل و نقل همچنین افزود: این رویداد همزمان با نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی و نیز نمایشگاه حمل و نقل و خدمات شهریدر محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد و با توجه به اینکه کارگاههای آموزشی که در غرفه برگزار میشد با اطلاع رسانی مناسب صورت گرفت موجب شد تا  از تمامی غرفه ها مخاطبینی را داشته باشیم که این امر تبلیغات مناسبی برای این واحد دانشگاهی را  رقم می زد.

شهابی افزود: ما در این رویداد توانستیم برای رویداد آتی خود که با عنوان نخستین استارتاپ شهر هوشمند، از   ۲۳ الی ۲۵ دی ماه در محل مصلی تهران برگزار می گردد تبلیغات جذابی را داشته باشیم.


( ۱ )

نظر شما :