پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۹ کد : ۵۸۰۲ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۸۳
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن

دکتر سعید قاضی مغربی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت فرارسیدن یو م الله 22 بهمن  پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی واحد، متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم‌الله 22 بهمن یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی،حضرت امام خمینی(ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی)و روز ادای احترام به مقام شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌اند.

انقلاب اسلامی ایران که با مشت‌های گره کرده و گام‌های استوار به ثمر رسید «انفجار نوری بود» که تلألو آن امروز مرزهای جغرافیایی را درنوردیده و در سرزمین‌های اسلامی موجب بیداری اسلامی و ایجاد و تقویت مقاومت در برابر رژیم‌هایی همچون صهیونیست‌ها و در مقابله با تروریست‌ها شده است.

جامعه بزرگ دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری   ضمن تجدید میثاق با بنیانگذار انقلاب و مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با حضور در صحنه های مختلف، همچون گذشته در خدمت نظام جمهوری اسلامی بوده و با حضور منسجم و پرشور خود در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن به عنوان روز وحدت، آزادگی و یکپارچگی، دست در دستان پرمهر دیگر اقشار مردم شریف گذاشته و همه دانشگاهیان را به حضور عالمانه و آگاهانه در صحنه فراخوانده و به وفاداری خود به آرمان های انقلاب اسلامی تأکید می ورزد.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) و شهدای به حق پیوسته انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و  شهدای مدافع حرم ، چهلمین بهار پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی ، خانواده های محترم و معزز شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان سرافراز  و  جامعه دانشگاهی کشور و عموم ملت سربلند ایران تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از درگاه حضرت دوست، سعادت و سربلندی تمامی هموطنان و اقتدار و سرافرازی روز افزون ایران اسلامی را مسئلت می نمایم.

 

 

دکتر سعید قاضی مغربی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری


( ۱ )

نظر شما :

علي اشرف پوررحماني ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۱:۳۹
( بسمه تعالی ) 22 بهمن باید سرمشق ما باشد درطول زندگی و برای نسل های آینده (امام خِمین(ره) ) دهه فجر آینه ای است که خورشید انقلاب درآن درخشید و به ما منعکس شد. مقام معظم رهبری ( امام خامنه ای )