کنفرانس ملی + استارت‌آپ ویکند «بافت فرسوده» برگزیدگان خود را شناخت

۰۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۱:۴۲ کد : ۵۸۴۵ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۲۹۰
کنفرانس ملی + استارت‌آپ ویکند «بافت فرسوده» برگزیدگان خود را شناخت

مراسم اختتامیه کنفرانس ملی + استارت‌آپ ویکند «بافت فرسوده» با حضور دکتر سید مصطفی حسینی مزینانی معاون پژوهش واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری،مهندس امیر محسنی شهردار منطقه ۱۷، تیم های شرکت کننده و جمع کثیری از استادان و دانشجویان در سالن خوارزمی این واحد دانشگاهی برگزار گردید.

به گفته دکتر علی شهابی رییس باشگاه پژوهشگران  جوان  و نخبگان واحد و دبیر کنفرانس ملی + استارت‌آپ ویکند «بافت فرسوده» در این رویداد، چندین پنل تخصصی ایجاد شده بود که شرکت کنندگان با حضور در این پنل ها و ارائه مقالات خود، با یک دیگر به رقابت پرداختند؛ تا هیأت داوران از میان آن ها بهترین را انتخاب نماید. این مقالات به صورت ۶۰مقاله پوستر، ۱۸ارائه مقاله شفاهی، ۱۴مقاله و ۸ ژورنال علمی بود.

در این مراسم دکتر سید مصطفی حسینی مزینانی در سخنانی  ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان  و تقدیر از برگزار کنندگان به  ویژه تلاش های مهندس امیر محسنی، شهردار محترم منطقه 17 گفت: آن چیزی که در برگزاری استارتاپ برای من اهمیت دارد وجود  فضای پر نشاط  در این رویداد علمی است و یکی از مهم ترین اهداف برگزاری این استارتاپ ها ایجاد روحیه امید و خودباوری در فضای علمی دانشگاه است و به زعم من برای ایجاد نشاط علمی در محیط دانشگاه،فضاهای استارتاپی بهترین فضا برای ایجاد این روحیه هستند.

ایشان در ادامه گفت: ما در یکسال گذشته و با توجه به رویکرد جدید دانشگاه که توسط ریاست محترم واحد با عنوان دانشگاه حل مسأله مطرح شده است سعی کردیم با برگزاری استارتاپ ها از جمله استارتاپ ویکند بافت های فرسوده که چهاردهمین رویداد استارتاپی دانشگاه است به تحقق این مهم دست یابیم.معاون پژوهشی واحد گفت:فعالیت های مرکز رشد دانشگاه از دیگر فعالیت های این واحد دانشگاهی در جهت نیل به تحقق رویکرد دانشگاه حل مسأله است.

 لازم به ذکر است این رویداد با هدف مشارکت مناسب شهروندان به عنوان حلقه مفقوده نوسازی بافت‌های فرسوده شهری از یکم الی سوم اسفند ماه به میزبانی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار و  در پایان این رقابت سه روزه هیأت داوران تیم های برتر را  به شرح زیر معرفی و هدایای ارزنده ای به آنها اهداءگردید.

 

تیم اول: تیم احیاء قلب تپنده شهری

اسامی تیم اول:

مریم اردکانی

ریحانه محمدی

مهسا زارع

امیرحسین حسینی نیا

محمدنبی حسینی نیا

 

تیم دوم: لوپوس

اسامی تیم دوم:

یاشار ملکی

فائزه شوندی

سارا عباسی

لعیا همتی

نیلوفر ایرانی

سیده زهرا میر حسینی

نوید صالحی

محمد مهدی اوجاقی

امیررضا شکوهی

رضا چایی پز

امیرحسین امانی

متین حسنی

امیرمهدی زریون

علیرضا طولایی

آرتین زارع

 

تیم سوم: آجر

اسامی تیم سوم:

فرزان زارعی

رضا رستمی نیکو

علیرضا سروند

فرشاد شریعت پور

محمدمهدی جعفری مقدم

عباس لازمی


( ۳ )

نظر شما :