قاضی‌مغربی خبر داد:کمک نقدی و غیرنقدی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری به سیل‌زدگان

۱۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۸ کد : ۵۹۱۷ اخبارها و رویدادها امداد و کمک رسانی سیل
تعداد بازدید:۱۵۰۴
قاضی‌مغربی خبر داد:کمک نقدی و غیرنقدی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری به سیل‌زدگان

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد: دکتر سعید قاضی‌مغربی صبح امروز در مراسم آغاز سال ۱۳۹۸ که با حضور اعضای هیئت‌رئیسه، رؤسای دانشکده‌ها، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری در سالن اجتماعات خوارزمی برگزار شد، بیان کرد: امیدوارم سال ۱۳۹۸ سالی با برکت و سرشار از سلامتی و موفقیت برای همه ملت ایران به‌ویژه مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به سیل اخیر در کشور و ایجاد مشکلاتی برای هم‌وطنان عزیزمان اشاره کرد و گفت: کاهش آلام آسیب‌دیدگان سیل وظیفه‌ای همگانی است و هرکس به هر طریقی که می‌تواند به مردم سیل‌زده کمک کند.

وی در ادامه پیشنهاد کرد: به منظور ابراز همدردی و کمک به سیل زدگان در مناطق مختلف کشورمان، همکارانی که تمایل دارند  یک روز  از حقوق خود را جهت تهیه اقلام مورد نیاز و ضروری سیل‌زدگان اختصاص دهند.

قاضی مغربی با اشاره به عملکرد بخش های مختلف واحد در سال ۱۳۹۷ گفت: از مجموع تلاش‌ها و فعالیت‌های صورت‌گرفته در حوزه‌های مختلف در طول سال ۹۷ رضایت دارم که همه این موفقیت‌ها مرهون همدلی، هم‌فکری و تلاش تمام مسئولان و همکاران تلاشگر بوده است و اینجانب از همه عزیزان قدردانی می‌کنم.

قاضی‌مغربی گفت: پاسخگویی و افزایش کیفیت خدمات آموزشی به دانشجویان را در سال جدید سرلوحه کارهای خود قرار دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری همکاری و تعامل هرچه بیشتر برای رسیدن به جایگاه مطلوب، گسترش همبستگی و عمل‌گرایی و رعایت اصل اخلاق‌مداری در کارها، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های افراد و ارتباطات وسیع با خارج از مجموعه دانشگاه، استفاده بهینه از امکانات و رعایت اصل صرفه‌جویی، افزایش بهره‌وری، کسب درآمد از طریق روش‌های جدید و تکریم هرچه بیشتر دانشجویان و اولیای آنان و حل مشکلات‌شان را از جمله انتظارات خود در سال جدید عنوان کرد.


( ۶ )

نظر شما :