دکترقاضی مغربی:

رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی مسئله‌محوری است

۰۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۱۹ کد : ۶۲۴۳ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۲۵۵
رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی مسئله‌محوری است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) گفت: رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی مسئله‌محوری است و صرف رویکرد آموزشی نمی‌تواند در تداوم راه دانشگاه راهگشا باشد. 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد: دکتر سعید قاضی مغربی بعد از ظهر امروز در رویداد چالش نوآوری  «طراحی دستگاه حفاظت از خوردگی جریان تزریقی در شناورها» گفت: رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی مسئله‌محوری است و صرف رویکرد آموزشی نمی‌تواند در تداوم راه دانشگاه راهگشا باشد. 

وی افزود: اولین باری است که چالش نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود و تداوم این نشست‌های چالشی به‌عنوان اصل پذیرفته می‌شود. ویژگی این جلسه همکاری و همدلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) است که به نظر با این روش می‌توان چالش‌ها را حل کرد. 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) اظهار کرد: برگزاری این رویداد حاصل دغدغه‌مندی و عزم دانشگاه و صنعت است. چالش‌های مطرح شده در این نشست برگرفته از نیازهای صنعت است. طرح‌ پذیرفته شده مورد حمایت صنعت قرار گرفته و حمایت خواهد شد. تداوم چنین نشستی در رویدادهای آینده موجب وصل حلقه‌های ارتباط و حل مشکلات صنعت خواهد شد. 

قاضی مغربی بیان کرد: چالش‌های دریایی ویژگی‌های خاصی دارد و این ابتدای راه است، انتظار می‌رود محققان برای ادامه راه، طرح‌ها و نظریات خود را برای تعریف همکاری‌های جدید اعلام کنند. 


نظر شما :