برگزاری کارگاه آشنائی روسای دانشکده ها و مدیران گروه با سامانه "پژوهشیار " در واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری

۱۶ مهر ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۲ کد : ۶۴۵۳ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۶۰۲

کارگاه آشنائی روسای دانشکده ها ، مدیران گروه ، روسای ادارات امور پژوهشی، کارشناسان اداره امور پژوهشی دانشکده ها و جمعی از اعضای هیات علمی با سامانه پژوهشیار با حضور دکتر رامین محمدعلی طهرانی، معاون پژوهش و فناوری، دکتر نسیم  بریمانی، مدیر پژوهش و فناوری در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و حسابداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد، در ابتدای این جلسه دکتر رامین محمدعلی طهرانی، معاون پژوهش و فناوری واحد، به رویکرد جدید این معاونت مبنی بر روی آوری به درآمدهای غیرشهریه ای اشاره کرد وگفت: تمرکز بر کسب درآمدهای پژوهشی و غیرشهریه ای با تکیه بر پتانسیل و توان بالای اعضای محترم هیات علمی، ظرفیت دانشجویان تحصیلات تکمیلی، وجود آزمایشگاههای مجهز و پیشرفته و کارشناسان مجرب و کارآزموده صورت می گیرد.

دکتر رامین محمدعلی طهرانی همچنین به موضوع بسته شدن بودجه اشاره کرد و از کلیه روسای دانشکده ها، مدیران گروههای آموزشی ، روسای پژوهش دانشکده ها و کلیه اعضای هیات علمی خواست که ایده های خود در زمینه کسب درآمد و راههای محقق شدن اهداف درآمدی بودجه را ارائه نمایند.

معاون پژوهش و فناوری واحد به موضوع راه اندازی شرکت های دانش بنیان اشاره کرد و ابراز امیدواری کرد تا انتهای امسال هر دانشکده ای بتواند با تکیه بر توان داخلی و ظرفیتهای موجود، یک شرکت دانش بنیان تاسیس کند

وی همچنین از کلیه دست اندرکاران ثبت نام ترم جدید بویژه از حوزه معاونت آموزشی واحد تشکر و قدردانی کرد

در ادامه این جلسه خانم مهندس ترکمانه و دکتر تبریزی نوبری پیرامون سامانه پژوهشیار توضیحاتی را ارائه نمودند.


( ۳ )

نظر شما :