دکتر قاضی مغربی مطرح کرد؛

تشریح ویژگی‌های ممتاز «اولین همایش ملی زن مسلمان ایرانی در آیینه الگوی پیشرفت پنجاه ساله»

۳۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۰:۰۰ کد : ۶۷۶۷ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۲۲

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به تشریح ویژگی‌های ممتاز «اولین همایش ملی زن مسلمان ایرانی در آیینه الگوی پیشرفت پنجاه ساله» پرداخت‌.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد: سعید قاضی‌مغربی در «اولین همایش ملی زن مسلمان ایرانی در آیینه الگوی پیشرفت پنجاه ساله» که صبح امروز در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام‌ خمینی(ره) شهرری برگزار شد، اظهار کرد: این همایش چند ویژگی خاص دارد که یکی از آن ویژگی مکانی است، اینجا در جوار حرم امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی هستیم.

وی افزود: ویژگی دیگر، ویژگی زمانی است که در ایام ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و همچنین در آستانه یوم الله ۲ اسفند ۹۸ یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود‌.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری و رئیس همایش زن مسلمان ایرانی با بیان اینکه این همایش فرهنگی و پژوهشی است، گفت: مدیریت این همایش از صدر تا ذیل توسط بانوان انجام شده است و این ویژگی ممتاز دیگر این همایش محسوب می‌شود؛ در موضوعات مختلف زنان باید همایش ویژه زنان برگزار شود و جا دارد که به صورت جدی این مسئله را دنبال کنیم.

قاضی‌مغربی خاطرنشان کرد: واحد یادگار امام خمینی(ره) در حوزه زنان نقش مهمی را دنبال می‌کند و مجتمعی ویژه بانوان به عنوان حامی مادران را در این واحد راه‌اندازی کرده‌ایم که برای رشد و تعالی زنان برنامه‌های گسترده‌ای داریم.

 

 


نظر شما :