شهابی در گفتگو با آنا خبر داد؛

آغاز «پویش همدل‌شو، رویداد استارت‌آپی خونگی‌شو و نذر دانش و مهارت» در واحد یادگار امام خمینی(ره)

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۰۲ کد : ۶۸۴۴ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۵۶
آغاز «پویش همدل‌شو، رویداد استارت‌آپی خونگی‌شو و نذر دانش و مهارت» در واحد یادگار امام خمینی(ره)

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری از آغاز ۳ برنامه جدید «پویش همدل‌شو، رویداد استارت‌آپی خونگی‌شو و نذر دانش و مهارت» به همت این واحد دانشگاهی خبر داد.

علی شهابی در گفتگو با خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، از آغاز ۳ برنامه جدید «پویش همدل‌شو، رویداد استارت‌آپی خونگی‌شو و نذر دانش و مهارت» به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری خبر داد.

وی افزود: پویش همدل‌شو با تأسی به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص مساوات و کمک مؤمنانه و با هدف احیای فرهنگ خدمت‌رسانی به مردم کم‌بضاعت مناطق اطراف واحد، با توزیع بسته‌های افطاری ساده در میان آن‌ها و با همراهی استارت‌آپ مهمانو؛ نذر دانش و مهارت با همدلی اعضای برتر تیم‌های ۳۰ رویداد استارت‌آپی برگزار شده‌ واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری تدارک دیده شده است.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری بیان کرد: همچنین دومین رویداد مجازی استارت‌آپی خونگی‌شو با هدف ایجاد نشاط در نوآفرینان جوان در جهان پساکرونا و تقدیر از مدافعان سلامت همزمان با ایام میلاد امام حسن مجتبی(ع) تا عید سعید فطر برنامه‌ریزی شده است.

شهابی درباره مشارکت اعضای تیم‌های برتر رویدادهای استارت‌آپی قبلی و دومین رویداد مجازی خونگی‌شو در پویش همدل‌شو اظهار کرد: امروز در بین نوآفرینان دانشگاهی و جوانان استارت‌آپی شاهد شکوهی دیگر از انسان دوستی، بندگی مؤمنانه و عشق به میهن هستیم و با همزمانی برگزاری دومین رویداد استارت‌آپی خونگی‌شو، کمک‌های فکری، مالی، جسمانی و آبرویی جوانان به پویش همدل‌شو طراوت و انگیزه خاصی ایجاد خواهد کرد؛ بستر مناسب برای مشارکت در تهیه و توزیع افطاری‌های ساده توسط شرکت استارت‌آپی مهمانو و با حمایت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری ایجاد شده است.

وی درباره زمان برگزاری دومین رویداد استارت‌آپی خونگی‌شو گفت: رویداد مجازی خونگی‌شو از ۱۸ اردیبهشت‌ماه ال ۵ خردادماه سال جاری در دو مرحله، ۱۹ روز، و با حمایت و همراهی بیش از ۳۰ مربی و داور متخصص کسب‌وکارهای نوآفرین و به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری خاطرنشان کرد: نذر دانش فقط یک عقیده و ایده نیست، بلکه مشارکتی معنادار، داوطلبانه، عاشقانه و طرحی نو برای زندگی سرشار از لذت معنوی و روح‌نواز و ایجاد فرصت برای تمامی افرادی است که می‌خواهند و می‌توانند وقت و مهارت خود را نذر کنند. در واقع نذر دانش پهنه‌ای وسیع از مهربانی و خلاقیت است.

شهابی ادامه داد: «علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شیوه مشارکت در پویش همدل‌شو، نذر دانش و مهارت، و ثبت‌نام رایگان در دومین رویداد استارتاپی خونگی‌شو به سایت IAUSR.AC.IR و کانال KhoonegiShoo در پیام‌رسان‌های اجتماعی مراجعه کنند.


( ۲ )

نظر شما :