دکتر قاضی مغربی مطرح کرد؛

ضرورت تقویت استارت‌آپ‌های حوزه سلامت

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۸ کد : ۶۸۶۵ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۵۰۰
ضرورت تقویت استارت‌آپ‌های حوزه سلامت

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری بر لزوم افزایش سلامت در دانشجویان و دانشگاه‌ها تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد: دکتر  سعید قاضی مغربی در مراسم افتتاحیه خانه سلامت دانشجو که صبح امروز در مجتمع ابوالفتوح رازی(ویژه مادران) دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری برگزار شد، اظهار کرد: برای مجتمع ویژه مادران دانشگاه آزاد اسلامی برنامه‌های خوبی در نظر گرفته شده است که در روز ولادت حضرت زهرا(س) آن را اعلام می‌کنم.

وی عنوان کرد: دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران از ظلم است و باید قدردان شهدا و امام شهدا باشیم‌ که نعمت انقلاب اسلامی را برای ما به وجود آوردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری بیان کرد: در آستانه چهلمین روز شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم، این شخصیت بزرگ اخلاص بالایی داشت که باید برای ما دانشگاهیان الگو باشد.

قاضی مغربی عنوان کرد: امروز قصد داریم خانه سلامت دانشجو را برای مادران و بانوان افتتاح کنیم، سلامت بانوان بسیار مهم است که باید به آن توجه ویژه شود. مادر رکن اصلی خانواده است و باید موضوعات تخصصی در زمینه سلامت را ابتدا برای مادران و زنان ایجاد کنیم.

وی خاطرنشان کرد: با مشارکت شهرداری منطقه ۲۰ تهران هم افزایی خوبی داریم تا بتوانیم سلامت دانشجو و سواد سلامت را ارتقا دهیم. ما وظیفه داریم که سواد سلامت را در دانشجویان و دانشگاه‌ها ارتقا دهیم‌.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری گفت: این واحد ۲۸ رویداد استارت‌آپی در طول دو سال گذشته برگزار کرده است که در سطح دانشگاه‌های کشور کم نظیر است. باید استارت‌آپ‌های حوزه سلامت را تقویت کنیم و شما دانشجویان مجتمع مادران در این زمینه نقش مهمی دارید.

قاضی مغربی بیان کرد: به دنبال اجرای کامل طرح پایش آزاد در حوزه حمل و نقل هستیم. حدود ۲۰۰ رشته تحصیلی در واحد یادگار امام خمینی(ره) وجود دارد و از این ظرفیت بالا قطعا در کاربردی کردن‌ پایان‌نامه‌ها استفاده می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: واحد یادگار امام‌ خمینی(ره) باید دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی باشد و در این راستا اقدامات بسیار خوبی انجام شده است.

اخبار مرتبط 

دکتر دانیالی عنوان کرد؛

خانه سلامت دانشجوی دانشگاه آزاد فضای بسیار مناسبی برای توانمندسازی مادران است

مدیرکل سلامت شهرداری تهران:

«خانه سلامت دانشجوی دانشگاه آزاد» اولین خانه سلامت دانشجویی در سراسر کشور است

دکتر عیسی‌زاده مطرح کرد؛

خانه سلامت دانشجو بستری مناسب برای رشد و ارتقای سلامت در کشور است

با حضور دکترقاضی مغربی و مسئولان شهرداری منطقه ۲۰ تهران؛

دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی(ره) شهرری با شهرداری منطقه ۲۰ تهران تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

گزارش تصویری از افتتاح خانه سلامت دانشجو مجتمع ابوالفتوح رازی (حامی مادران) دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی(ره) شهرری


( ۴ )

نظر شما :