پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۵ کد : ۶۸۷۲ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۶۳
پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۲۲ بهمن

دکتر سعید قاضی مغربی «رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدیادگار امام خمینی(ره)شهرری» طی پیامی ضمن تبریک چهل و یکمین بهار عزت و آزادی، دانشگاهیان را به حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن ماه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

﴿وَقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهُوقاً (الاسراء: ۸۱)

 (وبگو که حق آمد وباطل نابود شد که همانا باطل محو شدنی وسزاوار نابودی است)

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، طلوع فجر اسلام و نقطه عطفی با شکوه، در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی طاغوت و طاغوتیان است. این دهه آغاز استقرار و شکوه انقلابی الهی است که با تاُسی از حماسه بزرگ حسینی(ع)، به رهبری امام خمینی (ره) و با پشتوانه خون پاک شهدا، سعادت و تکامل فردی و اجتماعی را هدف نهایی خود قرار داده است و علیرغم دسیسه‌ها و توطئه‌های مداوم دشمنان چون کوه استوار و دژ مستحکم ایستاده و همچنان هوشمندانه و تسلیم‌ناپذیر از میراث گرانقدر خود پاسداری می نماید.

 یوم الله ۲۲ بهمن روز نفی نظام سلطه است و تقارن  22 بهمن امسال با چهلمین روز شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، به این روز ظرفیت دو چندانی برای نفی استکبار جهانی بخشیده است. 

اینجانب فرا رسیدن ایام فرخنده و مبارک دهه فجر را به تمامی ملت شریف و شهید پرور ایران اسلامی و به خصوص اساتید، کارکنان و دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن  گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان بهمن ۵۷، شهدای دفاع مقدس ، مدافعین حرم و به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، از عموم دانشگاهیان عزیز دعوت می نمایم تا با شرکت گسترده در راهپیمائی 22 بهمن که نمایش اقتدار و پویایی ایران اسلامی است، با آرمانهای معمار کبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری (دامت برکاته) تجدید بیعت نمایند.

 

دکتر سعید قاضی مغربی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری


نظر شما :