افتتاح دفتر خدمات فناوری کسب وکار(کلینیک صنعت)دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری در شهرک صنعتی شمس آباد

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۰:۰۹ کد : ۶۸۸۰ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۸۳۵
افتتاح دفتر خدمات فناوری کسب وکار(کلینیک صنعت)دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری در شهرک صنعتی شمس آباد

 

دکتر قاضی مغربی مطرح کرد: تعمیق ارتباط صنعت و دانشگاه و حرکت به سمت دانشگاه حل مسئله از اهداف ایجاد دفتر خدمات فناوری کسب وکار(کلینیک صنعت)دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری  در شهرک صنعتی شمس آباد است.

به گزارش روابط عمومی واحد، دکتر سعید قاضی مغربی «رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری» در مراسم افتتاح دفتر خدمات فناوری کسب وکار(کلینیک صنعت)دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری در شهرک صنعتی شمس آباد این اقدام را گام مهمی در راستای حرکت به سمت دانشگاه حل مسئله دانست و ابراز امیدواری کرد افتتاح این کلینیک صنعتی تعمیق بیشتری به رابطه بین دانشگاه و صنعت ببخشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری به برخی از اقدامات و افتخارات اخیر واحد پرداخت و گفت: در چند روز گذشته افتتاح خانه سلامت دانشجو در مجتمع ابوالفتوح رازی (حامی مادران)را شاهد بودیم که بنا به گفته مدیرکل سلامت شهرداری تهران این خانه سلامت از بین  352 خانه سلامت موجود در محلات تهران، اولین خانه سلامت در دانشگاه می باشد که کاری ارزشمند و درخور توجه است.

وی همچنین ایجاد مجتمع مادران را اولین مجتمع مادران و بانوان در سطح استان تهران دانست که با 200 دانشجو آغاز به کار کرده و هم اکنون حدود 900 دانشجو در آن مشغول تحصیل می باشند.

دکتر قاضی مغربی دایرنمودن مجتمع رضوان و مجتمع امیر در تهرانسر و همچنین بازسازی کامل یک دستگاه واگن را نیز از افتخارات و توانمندیهای بالای واحد دانست که این اقدامات الگوی خوبی را برای برخی دیگر از واحدهای دانشگاهی فراهم نموده است.

دانشیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری جذب 7 هزار دانشجوی جدیدالورود، برگزاری چندین رویداد روز دانشگاه باز، برگزاری  آزمون های متعدد کنکور سراسری و آزمون های استخدامی ، انعقاد  قرارداد همکاری با دانشگاه کلن آلمان، برگزاری بیش از 27 رویداد استارتاپی، برگزاری همایش 40 سالگی انقلاب اسلامی با حضور70 مهمان خارجی، اعزام اردوی زیارتی اربعین را نیز از دیگر افتخارات و دستاوردهای این واحد دانشگاهی دانست که بسیاری از این اقدامات برای اولین بار در سطح واحدهای دانشگاهی برگزار گردیده است.

رئیس واحد یادگار امام(ره) شهرری در پایان این مراسم اقدامات و افتخارات ذکر شده را حاصل همدلی و تلاشهای خستگی ناپذیر اعضای هیات رئیسه، مدیران،  اعضای هیات علمی و کارکنان واحد دانست و ابراز امیدواری کرد افتتاح این کلینیک صنعتی به نتایج و افتخارات ارزشمندی نائل شود.
( ۵ )

نظر شما :