زارعی در دانشگاه آزاد یادگار امام خمینی(ره):

نامه خوئینی‌ها ترجمان شکست پروژه‌های چپ آمریکایی در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت است

۰۹ تیر ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۸ کد : ۶۹۴۶ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۲۲
نامه خوئینی‌ها ترجمان شکست پروژه‌های چپ آمریکایی در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت است

رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: عقده گشایی‌های خوئینی‌ها ترجمان کینه‌های فروخورده از بی‌اعتباری پروژه‌های توسعه سیاسی و جامعه مدنی در نزد افکار عمومی ایران است که او در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت با کمک یک محفل فرماندهی می‌کرد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد: مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور و عضو گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس در آئین معارفه رئیس جنبش استادی دانشگاه‌های استان تهران در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری اظهار کرد: چپ‌های آمریکایی که  در مرکز تحقیقات استراتژیک وقت مسئولیت گذار ایران از جامعه انقلابی و ارزشی ایران پس از دفاع مقدس به سوی جامعه مدنی سکولار با رویکرد تقدم توسعه سیاسی بر توسعه اقتصادی را بر عهده داشتند اکنون که آمریکایزاسیون با پشتوانه ادعایی جهان‌شمولی لیبرال دموکراسی در خاستگاه مرکزی خود به بن‌بست رسیده، تعادل روحی خود را از دست داده و برای حفظ اعتبار پروژه‌های سابق خود و حفظ اعتبار آبروی آمریکا به فرافکنی مبادرت می‌کنند.

وی ادامه داد: خوئینی‌ها در حالی در نامه اخیر خود از گرفتاری‌های اقتصادی مردم حرف می‌زند که او، کدیور، عبدی، حجاریان در این مرکز و ضلع دیگرشان تاج‌زاده در معاونت سیاسی وقت وزارت کشور زیر نظر آموزگار و استاد خود حسین بشیریه، با بی‌اعتنایی به پیامدهای سنگین  اقتصادی اجرای نسخه غربی توسعه در دولت  مرحوم رفسنجانی بر مستضعفان جامعه، خواستار اولویت توسعه سیاسی بودند!

رئیس بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور افزود: این شگردی است که اکنون هم با توسل به آن و  بدون عذرخواهی از ملت شریف ایران به‌خاطر ائتلاف احزاب مدعی اصلاح طلبی با تکنوکرات‌ها در روی کار آمدن دولت روحانی، برای بهره‌برداری  از نارسایی‌ها و اعتراضات مردم هستند.

وی گفت: ای کاش حلقه کیان که مرکب از نهضت آزادی، سروش، سازمان مجاهدین انقلاب، مرکز تحقیقات استراتژیک، روزنامه سلام و روزنامه امنیتی صبح امروز که زیر نظر استاد خود بشیریه روند دموکراتیزاسیون را در جامعه ایران تعقیب می‌کردند حداقل همانند آموزگار خود بشیریه که از پروژه ۳۰ ساله جامعه مدنی و توسعه سیاسی که در دانشگاه و این مرکز تعقیب می‌کرد و از مردم و نخبگان عذرخواهی کرد، آن‌ها هم از کردار گذشته خود عذرخواهی می‌کردند.

این استاد دانشگاه تأکید کرد: به‌خصوص حال که نسخه‌های توسعه سیاسی آمریکا در خود آمریکا از اعتبار افتاده و به انسداد سیاسی ختم شد به نامه‌پراکنی و شب‌نامه‌نویسی دست  نزنند چون طبقه متوسط ایران پساکرونا در نسبت غرب تمدنی و نوع رژیم سیاسی در آمریکا به خود آگاهی تاریخی رسیده و دیگر تبلیغات چپ‌های آمریکایی سودی ندارد.

زارعی گفت: توئیت‌ها، نامه‌ها و اطلاعیه‌های این روزهای جریان ورشکسته چپ آمریکایی در ایران امتداد جنگ پنتاگون و سازمان  سیاه علیه ایرانیان است، ظاهر متن، واژگان و تفسیر محتوای نامه خوئینی‌ها نشان می‌دهد که او ۳۰ سال از نظام و مردم عقب افتاده و کندذهنی دارد.

وی ادامه داد: او بلافاصله بعد از رحلت امام(ره) در دانشگاه تربیت مدرس گفت اصالتا امام را به عنوان یک راهنما و ولی امر قبول نداشته و به‌خاطر رابطه مرید و مرادی در رودربایستی با او بوده است.

رئیس بسیج اساتید تصریح کرد: وی بعد از امام(ره) حتی توان اداره یک روزنامه را هم نداشت زیرا او که روزی دادستان کل کشور بود چطور نمی‌دانسته که انتشار نامه‌های‌های رسمی وزارت اطلاعات، یک کار رسانه‌ای نیست اما به‌خاطر تلمذ نزد استاد خودش بشیریه و برخورداری از هیجانات ناشی از آشنایی با برخی مفاهیم جدید سیاسی و آلت دست بودنش از مدیر قدیمی وزارت اطلاعات (حجاریان) و مدیر سیاسی وزارت کشور  در اجرای پیوست رسانه‌ای توسعه سیاسی، کشور را به آشوب کشانید.

وی ادامه داد: اما اکنون بعد از ۲۰ سال دوباره از پشت پرده و دوری از درد و رنج مردم  بیرون آمد، این بار اما با شعار حمایت از اقشار تهی دست به میدان آمد، زیرا التقاط از ویژگی‌های چپ آمریکایی است و به همین خاطر مردم از این محفل که از پیامدهای کرونا و بدعملی دولت هم پیمان خودشان زیر تابلوی مردم بهره‌برداری می‌کنند تنفر و انزجار دارند.

گفتنی است، در پایان این نشست احمری‌نژاد استاد برق دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به عنوان رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی استان تهران معرفی شد.

همچنین ذبیحی عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری نیز به عنوان رئیس کانون استادی این دانشگاه منصوب شد.


( ۱ )

نظر شما :