اختتامیه نخستین همایش مجازی «أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» در واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

۲۴ مهر ۱۳۹۹ | ۱۹:۵۷ کد : ۷۳۸۰ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۸۷
اختتامیه نخستین همایش مجازی «أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم» در واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری

نخستین همایش مجازی «أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم»  توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) شهرری  به مدت ۳ روز بصورت مجازی و برخط برگزار شد

به گزارش روابط عمومی واحد،  نخستین همایش مجازی «أَشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُ بَینَهُم»  در روز های سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه به ترتیب 22، 23 و 24 مهر ماه 1399 برگزار شد.

دکتر سعید قاضی مغربی« رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری» در اختتامیه این همایش گفت: در آستانه شب بیست و هشتم ماه صفر قرار داریم و دو  روز حزن انگیز را مسلمین جهان در پیش دارند. و  امروز آخرین روز  این همایش هست که همانند دو روز گذشته به واسطه اعلام ستاد ملی کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی و  فاصله  گذاری اجتماعی  بصورت مجازی برگزار شد.

وی عنوان کرد: روز اول این همایش اختصاص به حضرت رسول اکرم(ص)  داشت که با سخنرانی دکتر عبدالحسین خسرو پناه «معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی»و حجت الاسلام و المسلمین جواد فرجی  به پایان رسید،  روز دوم اختصاص به امام حسن مجتبی (ع) داشت که با سخنرانی دکتر علیرضا زاکانی«رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی» و دکتر حسن عباسی«رئیس اندیشکده یقین» خاتمه یافت و  امروز یعنی روز سوم اختصاص به امام رئوف  حضرت امام رضا (ع) دارد که از بیانات دکتر یعقوب توکلی و حجت الاسلام و المسلمین اصفهانیان فیض بردیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری در ادامه گفت: از خداوند متعال تقاضا دارم که این توفیقی که به ما داده شد تا بتوانیم معارف دینی را بصورت مجازی  در حوزه های مختلف نشر دهیم این توفیق  از ما صلب نشود و  بتوانیم این روش را در  ایام و مناسبت های مختلف اجرا کنیم و  با بهره گیری از اندیشمندان حوزه های مختلف،  مطالب ارزنده ای را منتشر نماییم.

قاضی مغربی در پایان از تمامی عزیزانی که در این سه روز  این همایش مجازی را پیگیری و همراهی کردند و همچنین از عوامل اجرایی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری که تلاش کردند تا این همایش مجازی به خوبی برگزار شود  تشکر و قدردانی کرد.


سخنرانی دکتر خسروپناه


سخنرانی دکتر حسن عباسی


سخنرانی دکتر یعقوب توکلی


سخنرانی حجت الاسلام اصفهانیان


سخنرانی دکتر زاکانی


 


( ۱ )

نظر شما :