شهابی:

۱۸۰پروژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه حمل و نقل تدوین شده است

۲۷ آبان ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۶ کد : ۷۵۰۶ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۷۵
۱۸۰پروژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه حمل و نقل تدوین شده است

مجری برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل گفت: ۱۸۰پروژه در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در حوزه حمل و نقل تدوین شده است.

به گزارش خبرنگار حوزه پایش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، اولین نشست از برنامه هفتم شورای راهبردی استان تهران صبح امروز در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور محمد علی‌اکبری رئیس دبیرخانه برنامه علمی استان و  دبیرخانه پایش آزاد برگزار شد.

در بخشی از این نشست  علی شهابی، مجری برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل با بیان اینکه پنج چالش این برنامه بر روی سامانه‌پژوهشیار بارگذاری شده است، گفت: تاکنون ۶۹۲ زمینه پژوهشی این برنامه علمی بر روی سامانه پژوهشیار بارگذاری شده است.

وی افزود: ۱۵۰ پروژه در مقطع کارشناسی ارشد و ۳۰ پروژه در مقطع دکتری در برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی حمل و نقل اخذ  شده است.

مجری برنامه علمی شبکه‌های ارتباطی و حمل و نقل خاطرنشان کرد: این برنامه علمی در گفتمان سازی عملکرد خوب و قابل دفاعی داشته است، تا سال آینده قسمت دوم این برنامه علمی با همکاری باشگاه پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی آغاز به کار می‌کند، این همکاری ۱۲ بخش خواهد داشت و ماه آینده اولین ایده استارت آپی را خواهیم داشت.


( ۳ )

نظر شما :