رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران عنوان کرد؛

۴۰ برنامه علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای توازن رشد در جامعه

۲۶ آبان ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۳ کد : ۸۳۶۳ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۱۷۰
۴۰ برنامه علمی دانشگاه آزاد اسلامی برای توازن رشد در جامعه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از ۴۰ برنامه علمی در کشور نبود توازن رشد در حوزه‌های مختلف جامعه را از بین می‌برد.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی واحد، سیدمحمود آقامیری در هشتمین کنفرانس ملی رادار و سامانه‌های مراقبتی ایران که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره)شهرری برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی ۴۰ برنامه علمی در کشور و ۱۴ برنامه علمی در استان تهران برای واحدهای دانشگاهی برای سه سال آینده تعریف کرده که این برنامه‌های علمی در همه حوزه‌ها حتی حوزه علوم انسانی و پدافند بوده و با استفاده از این برنامه‌ها می‌توان نبود توازن رشد در حوزه‌های مختلف را در جامعه از بین برد.

وی با بیان اینکه از نظر قدرت نظامی به رشد بالایی رسیده‌ایم، افزود: شاید در بخش‌هایی از نظر اقتصادی و فرهنگی دچار مشکلاتی باشیم. رشد ما نامتوازن بوده و این یعنی بخشی یا افرادی خود را صرف کار بزرگی کرده و گروهی بهره آن را برده‌اند. آیا همزمان با رشدی که در صحنه‌های نظامی و دفاعی داشته‌ایم در سایر بخش‌ها نیز رشد داشته‌ایم؟ با آسیب‌شناسی و ارزیابی و حرکت به سمت دانشگاه حل مسئله می‌توانیم گام اساسی برای حل مشکلات جامعه داشته باشیم.(بیشتر بخوانید)

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با تبریک سالروز آزادسازی سوسنگرد عنوان کرد: در آن زمان سه بار عراق این شهر را محاصره و تصمیم به بازپس‌گرفتن داشت که با مجاهدت‌های بسیار حصر این شهر شکسته شد و به تصرف دشمن درنیامد. اقتدار یعنی هویت عزت‌نفس و غرور یعنی در عرصه‌های مختلف سر خود را بالا بگیریم و جسورانه در صحنه‌های مختلف علمی، دیپلماسی، بین‌المللی، ورزشی و... شرکت کنیم.

آقامیری تأکید کرد: باید با برنامه‌ریزی صحیح و تأثیرگذار آسیب‌ها و بحران‌های آموزشی و فرهنگی دوران شیوع ویروس منحوس کرونا را از بین برد.


( ۱ )

نظر شما :