دکتر نریمانی راد : همدلی و همیاری کلید موفقیت و پیشرفت در محیط کار است

۰۸ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۱ کد : ۸۴۸۷ اخبارها و رویدادها
تعداد بازدید:۳۰۴
دکتر نریمانی راد : همدلی و همیاری کلید موفقیت و پیشرفت در محیط کار است

به گزارش روابط عمومی واحد، دکترمحمد نریمانی راد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) از روند بازسازی فضاهای آموزشی و کارگاهی دانشگاه بازدید کرد و گفت: یکی از پدیده‌های زیبا و تحسین‌برانگیز ما ایرانیان، فرهنگ همیاری و همدلی است. همدلی سرمایه‌ی باارزشی است که به ما اجازه می‌دهد اعتماد دیگران را جلب کنیم.

وی با بیان اینکه مشکلات دانشگاه تنها با یک نفر و تکصدایی حل نمی شود بلکه نیازمند همفکری، مشورت و همیاری همه است اظهار کرد: برای گذر از مشکلات موجود نیاز به تلاش و همکاری، همدلی و همیاری در بین همکاران است.

رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره) با اشاره به اهمیت و ضرورت از افکار و اندیشه ها ی دیگران در انجام کارها عنوان کرد: استفاده از نظر دیگران برای تصمیم ‏گیری و اجرای هر چه بهتر امور بسیار مهم است و  همیشه چند ذهن، بهتر از یک ذهن، ما را در رسیدن به اهداف کاری و سازمانی ما یاری خواهد کرد.

نریمانی راد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) دانشگاه بسیار بزرگی است و موفقیت های بدست آمده در آن، برآیند تلاش تمام کارکنان، استادان و دانشجویان در سطوح مختلف است.

رئیس واحد یادگار امام خمینی (ره)  ، نیروی انسانی را بزرگترین و باارزش ترین سرمایه هر سازمانی بیان کرد و ادامه داد: نیروی انسانی عامل اصلی توسعه هر سازمان است و باید تاجایی که امکان دارد به رشد و ارتقای آنها کمک کنیم .

وی افزود: ابزارهای بسیاری برای تشویق کارکنان وجود دارد و توجه به خواسته ها و نیاز های پرسنل از اهم موضوعات است و باید  از طریق ابزارهای مختلف تشویقی برای کارکنان بهترین برنامه ریزی ها را داشت تا همکاران ما با انگیزه کامل در محیط کار نقش آفرینی کنند.

 نریمانی راد  در پایان به ماموریت این واحد دانشگاهی و ایجاد دانشگاه نمونه مهارتی و کارآفرینی اشاره کرد و عنوان کرد : با استعانت از خداوند متعال  همه ی تلاش خود را برای تحقق یک دانشگاه کارآفرین بکار می گیریم و حس تعامل  ، همیاری و  مسوولیت پذیری را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد تا با بهره گیری از توانمندی ها ، ظرفیت ها و استفاده بهینه از امکانات موجود ، شاهد ارتقاء بیش از پیش جایگاه علمی ، آموزشی، پژوهشی و  فرهنگی دانشگاه باشیم.


نظر شما :