آرشیو اخبار

برپايي نمايشگاه خيمه عشق

به مناسبت ايام فاطميه و شهادت حضرت زهرا(س) نمايشگاهي از تاريخ 21/2/89 لغايت 30/2/89 درحياط دانشكده فني مهندسي جنب سالن خوارزمي با مشاركت كانون ها و انجمن هاي فرهنگي و هيئت دانشجويي مكتب الزهرا (س) برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب

طي مراسم پاسداشت مقام شامخ معلم، از استادان پيشکسوت واحد شهرري تجليل شد

طي مراسم پاسداشت مقام شامخ معلم، از استادان پيشکسوت واحد شهرري تجليل شد مراسم گراميداشت هفته معلم با حضور جمع کثيري از استادان و مسئولين واحد و به همت دانشکده فني مهندسي و با مساعدت رياست واحد در محل سالن خوارزمي برگزار شد.در آغاز اين مراسم که با استقبال استادان پيشکسوت واحد همراه بود، دکتر قصري رئيس دانشکده فني مهندسي ضمن خير مقدم به استادان و مسئولين حاضر در جلسه از حضور ايشان تقدير و تشکر کرد. وي گفت: امروز دانشکده فني مهندسي افتخار اين را دارد که مسئول برگزاري اين جلسه با ارزش بوده و پذيراي قدوم پر خير و برکت پيشکسوتان عرصه علم و دانش باشد. رئيس دانشکده فني مهندسي ضمن عرض تسليت به مناسبت ايام فاطميه، به بيان شأن و جايگاه والاي معلمي پرداخت و با گراميداشت هفته معلم و ياد و خاطره استاد شهيد مرتضي مطهري براي کليه استادان و بخصوص استادان پيشکسوت واحد شهرري آرزوي توفيق و سلامت نمود. در اين مراسم حجت السلام والمسلمين دادگر مسئول نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري ضمن تسليت ايام شهادت بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) در ايراد سخناني گفت: در حال حاضر كه در ايام فاطميه هستيم، توجه به جايگاه والا و منزلت آن بانوي گرانقدر و دخت مطهر بزرگترين معلم عالم بشريت از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و لازم است اخلاق و منش آن بانوي بزرگوار الگوي ما در رفتار و كردارمان باشد. وي همچنين ضمن پرداختن به ويژگي هاي استاد شهيد مرتضي مطهري و گراميداشت هفته معلم افزود: رسالت بزرگ معلمي از با ارزش ترين و متعالي ترين مشاغل است، لذا اهتمام و توجه ويزه به اين رسالت بزرگ از قداست بالايي برخوردار است. در اين مراسم که بيش از 130 نفر از استادان واحد حضور داشتند، دکتر ميثمي و دکتر رفيع زاده ، دو نفر از استادان پيشكسوت واحد به نمايندگي از ساير استادان به بيان ديدگاههاي خود در خصوص جايگاه معلمي و اهميت آن پرداختند. همچنين در اين جلسه به کليه حاضرين هدايايي اهداء و از استادان پيشکسوت واحد با اهداء لوح تقدير به امضاء رياست واحد و با حضور اعضاي هيأت رئيسه تقدير و تجليل شد. 

ادامه مطلب

نشست دانشجويي آسيب هاي اجتماعي جوانان با محوريت مواد مخدر

معاونت فرهنگي واحد شهرري با همکاري بسيج دانشجويي، نشست دانشجويي آسيب هاي اجتماعي جوانان با محوريت مواد مخدر را 20 ارديبهشت ماه سال جاري در ساعت 10:30 در محل سالن خوارزمي با حضور کارشناسان و مسئولين ستاد مبارزه با مواد مخدر نيروي انتظامي به همراه نمايشگاه آسيب هاي اجتماعي برگزار مي نمايد.

ادامه مطلب

نمايشگاه نقاشي رنگ روغن ندا رضايي آذر

کارشناس ارشد گرافيک و عضو هيات علمي واحد شهرري  اقدام به برگزاري نمايشگاه نقاشي رنگ روغن نموده است.ندا رضايي آذر علاوه بر برگزاري چندين نمايشگاه نقاشي، 5 مقاله هنرهاي تجسمي وکتاب " کاربرد گرافيک در نقشه نگاري" را تاليف کرده است.نمايشگاه مذکور از شانزدهم الي بيست و يکم ارديبهشت ماه در نگارخانه احسان واقع در آجودانيه برپا مي باشد.

ادامه مطلب